8.03.2020r. II Niedziela Wielkiego Postu

 1. Dziękuję za sprzątanie naszego kościoła i terenu przy kościele i plebanii, za sprzątanie kaplicy w Minikowie. 
 2. Dziś w II niedzielę miesiąca składka na remont organów. Na parafialnej stronie internetowej znajduję się link do zbiórki na remont naszych organów na platformie zrzutka.pl. Ofiary można także wpłacać na konto parafialne, którego nr również znajduje się na naszej stronie internetowej.  Bóg zapłać za wszelkie ofiary. 
 3. Dziś rozpoczynamy nasze parafialne Rekolekcje Wielkopostne. Witamy w naszej parafii ks. dr Huberta Nowaka ze Szczepanowa. Rekolekcje będą poświecone osobie urodzonej w naszej diecezji bł. Marii Karłowskiej, założycielce Zgromadzenia Sióstr Pasterek od Opatrzności Bożej. Rekolekcje potrwają do środy włącznie. Msze św. z naukami rekolekcyjnymi od poniedziałku o godz. 16:00 w Minikowie i 18:00 w Ślesinie. Przed każdą Mszą św. będzie możliwość spowiedzi. Ofiary zbierane w dni powszednie podczas rekolekcji niech będą wyrazem naszej wdzięczności Ks. Rekolekcjoniście za jego posługę. 
 4. Zapraszam na nabożeństwa wielkopostne: w niedzielę godz. 15:00 Gorzkie Żale, a w piątek po Mszy św. Droga Krzyżowa. Ofiary zbierane podczas Mszy św. w piątki Wielkiego Postu i w czasie Gorzkich Żali przeznaczone będą na kwiaty do Grobu Pańskiego. 
 5. Kandydaci do bierzmowania w ramach swojego przygotowania tego sakramentu uczestniczą w Drodze Krzyżowej i spotkaniu po tym nabożeństwie. 
 6. Osoby, które pragną przyjąć swoim domu ikonę Matki Bożej Pięknej Miłości mogą zapisywać się w zakrystii. 
 7. Organizujemy pielgrzymkę do Warszawy na beatyfikację kard. Stefana Wyszyńskiego, 7 czerwca br. Koszt pielgrzymki z ubezpieczeniem to 100 zł. Zapisy w biurze parafialnym. 
 8. Za tydzień zbiórka do puszek na pomoc misjom i misjonarzom. 
 9. Polecam gorąco prasę katolicką. Do nabycia najnowszy nr Przewodnika Katolickiego, a dla dzieci Mały Przewodnik Katolicki. 
 10. Miłosierdziu Bożemu polecamy naszych zmarłych Parafian i Dobrodziejów naszego kościoła 
 11. Wszystkim Parafianom i Gościom, życzę błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Szczęść Boże. 
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.