17.11.2019r. XXXIII Niedziela Zwykła

 1. Dziękuję za porządkowanie terenu wokół kościoła i plebanii, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za pomoc, życzliwość i wszelkie złożone ofiary. Bóg zapłać za ofiary złożone na prace remontowe i konserwatorskie naszego kościoła. Został juz przywieziony i w tym tygodniu będzie składany ołtarz główny. Bardzo proszę o modlitwę w intencji remontu naszej świątyni.
 2. Ze względu na prace w kościele Msze św. we wtorek, środę i czwartek w salce na plebanii.
 3. Komunikat dyrektora Caritas…
 4. W środę biuro parafialne będzie nieczynne.
 5. W najbliższą sobotę i niedzielę, 23 i 24.11. będziemy gościć w naszej parafii ks. Tomasza Krzysztofiaka, biblistę, profesora PWSD w Gnieźnie. Ks. Profesor będzie dla nas głosił Słowo Boże w ramach Niedzieli Biblijnej i Święta Księgi przygotowującego dzieci do przyjęcia I Komunii św. Dzieci klas III podczas Mszy św. o godz. 11:00 otrzymają książeczki do nabożeństwa, modlitewniki.
 6. Katecheza ks. Profesora dla kandydatów do bierzmowania w sobotę, 23.11. o godz. 15:00 w salce parafialnej. Obecność obowiązkowa.
 7. Konferencja Ks. Profesora dla członków Civitas Cristiana i wszystkich chętnych w niedzielę o godz. 14:00 w salce parafialnej.
 8. Bardzo proszę aby zgłaszać się do biura parafialnego w celu uzupełnienia koniecznych danych osób opiekujących się grobami na naszym cmentarzu. Jednocześnie przypominam o obowiązku uiszczenia opłaty za grób po upływie 20 lat od pochówku.
 9. Do końca miesiąca można jeszcze składać wymienianki roczne. W intencji zmarłych polecanych w wymieniankach rocznych w każdą I środę miesiąca odmawiany jest różaniec i odprawiana w ich intencji Msza św.
 10. Bardzo proszę o zachowanie porządku na cmentarzu. Liście i uschłe kwiaty (bez doniczek itp.) proszę wyrzucać na tzw. pole. Do kontenera wrzucamy tylko plastiki, szkoło, folie itp.
 11. Polecam gorąco prasę katolicką. Do nabycia najnowszy nr Przewodnika Katolickiego.
 12. Miłosierdziu Bożemu polecamy naszych zmarłych parafian i dobrodziejów naszego kościoła.
 13. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.