29.09.2019r. XXVI Niedziela Zwykła

 1. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu i troskę o kwiaty. Bóg zapłać za ofiarę na remont organów i na kwiaty.
 2. We wtorek rozpoczyna się październik, miesiąc różańca. Nabożeństwa różańcowe codziennie przed wystawionym Najświętszym Sakramentem, po Mszy św. a w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00. W sobotę 5 października różaniec wyjątkowo o godz. 16.30, przed Mszą św.
 3. We wtorek podczas Mszy św. o godz. 9.00 będziemy modlić się za Ofiarodawców i Dobrodziejów naszej parafii.
 4. W środę Msza św. w intencji zmarłych poleconych w wymieniankach rocznych, a po Mszy różaniec w ich intencji.
 5. W tym tygodniu w pierwszy czwartek miesiąca modlimy się o nowe i święte powołania do służby Bożej.
 6. W pierwszy piątek miesiąca: od godziny 8:00 odwiedzę chorych z Najświętszym Sakramentem, od godz. 15:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do Miłosierdzia Bożego i możliwość skorzystania ze spowiedzi. O godz. 16.30 różaniec i nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Msza św. pierwszopiątkowa.
 7. Spotkanie uczniów klasy VIII i tegorocznych absolwentów SP w ramach przygotowania do bierzmowania w sobotę, 5.10. o godz. 14:30 w salce parafialnej. Obecność obowiązkowa.
 8. W pierwszą sobotę miesiąca po Mszy św. spotkanie wspólnoty Żywego Różańca. Zapraszam na to spotkanie także osoby, które pragną wstąpić do tej wspólnoty.
 9. Za tydzień będziemy gościć w naszej parafii o. Jacka Szymczaka OP z klasztoru Dominikanów w Łodzi . O. Jacek będzie głosił kazania z racji przypadającego za tydzień wspomnienia NMP Różańcowej i spotka się ze wspólnotą Żywego Różańca.
 10. Dzieci, które przystąpią do I komunii św. w 2020r., za tydzień, w niedzielę podczas Mszy św. o godzinie 11.00 otrzymają z rąk Wspólnoty Żywego Różańca swoje pierwsze różańce.
 11. W biurze parafialnym można się zapisywać na jednodniową, autokarową pielgrzymkę na Jasną Górę, która odbędzie się w czwartek, 24.10. Koszt pielgrzymki z ubezpieczeniem to 80 złotych. Przy zapisach potrzebny jest dowód osobisty.
 12. Proszę, aby zgłaszać się do biura parafialnego w celu uzupełnienia danych osób opiekujących się grobami na naszym cmentarzu parafialnym. Jednocześnie przypominam o obowiązku uiszczenia opłaty za kwaterę na cmentarzu po upływie 20 lat od pochówku
 13. Remont naszego kościoła polecam pamięci modlitewnej całej wspólnoty parafialnej.
  Zachęcam do czytania Przewodnika Katolickiego, który można nabyć przy wyjściu z kościoła.
 14. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.