22.09.2019r. XXV Niedziela Zwykła

  1. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu i troskę o kwiaty przy kościele i plebanii. Bóg zapłać za kwiaty i ofiarę na kwiaty do kościoła. Dziękuję także za indywidualne ofiary złożone na remont organów.
  2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła: w poniedziałek wspomnienie św. o. Pio, w piątek wspomnienie św. Wincentego a Paulo, w sobotę wspomnienie św. Wacława.
  3. W środę po Mszy św. Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy.
  4. Proszę wpłacać ostatnią ratę (1000 zł) na pielgrzymkę do Włoch.
  5. Rok temu przeżywaliśmy w naszej parafii nawiedzenie obrazu NMP Częstochowskiej. Pragniemy z tej okazji pielgrzymować na Jasną Górę. Niech to będzie wyraz naszej wdzięczności za ten święty czas. W biurze parafialnym można się zapisywać na jednodniową, autokarową pielgrzymkę na Jasną Górę, która odbędzie się w czwartek, 24.10. Koszt pielgrzymki z ubezpieczeniem to 80 złotych. Przy zapisach potrzebny jest dowód osobisty.
  6. Proszę, aby zgłaszać się do biura parafialnego w celu uzupełnienia danych osób opiekujących się grobami na naszym cmentarzu parafialnym. Jednocześnie przypominam o obowiązku uiszczenia opłaty za kwaterę na cmentarzu po upływie 20 lat od pochówku.
  7. Zachęcam do czytania Przewodnika Katolickiego który można nabyć przy wyjściu z kościoła.
  8. Bardzo proszę o modlitwę w intencji remontu naszego kościoła. W tym tygodniu wróciła po konserwacji XVIII-wieczna ambona. Kontynuowane są także prace konserwatorskie przy prospekcie organowym.
  9. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.