1.09.2019r. XXII Niedziela Zwykła

 1. Dziś przypada 80. rocznica wybuchu II wojny światowej i napaści Niemiec na Polskę. Pamiętajmy o modlitwie w intencji ofiar tej wojny, a także o pokój na świecie. 
 2. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu i troskę o kwiaty przy kościele i plebanii. Bóg zapłać za ofiarę na kwiaty do kościoła. 
 3. Po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie rodziców dzieci klas III SP. 
 4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła we wtorek wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego.
 5. We wtorek o godz. 9:00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji Ofiarodawców i Dobrodziejów naszej Parafii
 6. W środę o godz. 16.30 różaniec w intencji zmarłych polecanych w wymieniankach rocznych i Msza św. w ich intencji. Po Mszy św. Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy. 
 7. W pierwszy czwartek miesiąca podczas Mszy św. o godz. 9.00 będziemy modlić się o nowe powołania kapłańskie  dla naszej diecezji. 
 8. W pierwszy piątek miesiąca od godziny 8.00 odwiedzę chorych z Najświętszym Sakramentem. Od godziny 16:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi. O 16.45 nabożeństwo do NSPJ i Msza św. pierwszopiątkowa. 
 9. W  sobotę po Mszy św. spotkanie Żywego Różańca. 
 10. 10. Za tydzień, w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 zapraszam na spotkanie rodziców klasy VIII i tegorocznych absolwentów Szkoły Podstawowej.
 11. Dzieło remontu naszego kościoła polecam pamięci modlitewnej całej wspólnoty parafialnej. Za tydzień w II niedzielę miesiąca ofiary z Mszy św. przeznaczone będą na prace remontowe i konserwatorskie naszego kościoła.
 12.  Zachęcam do czytania Przewodnika Katolickiego i Małego Przewodnika Katolickiego, które można nabyć przy wyjściu z kościoła. 
 13.  Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.