4.08.2019r. XVIII Niedziela Zwykła

  1. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu i troskę o kwiaty przy kościele i plebanii.
  2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła: we wtorek Święto Przemienienia Pańskiego, w czwartek wspomnienie św. Dominika Guzmana, założyciela Zakonu Kaznodziejskiego, w piątek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, karmelitanki, patronki Europy, w sobotę wspomnienie św. Wawrzyńca, diakona i męczennika i odpust w parafii św. Wawrzyńca w Nakle nad Notecią.
  3. We wtorek przypada rocznica śmierci śp. Ks.Proboszcza Zbigniewa Ciorkowskiego. Msza św. w jego intencji w o godz. 9:00.
  4. W środę o godz. 16:30 różaniec w intencji zmarłych polecanych w wymieniankach rocznych, Msza św. w ich intencji a po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. Panu Bogu będziemy dziękować za tegoroczne zbiory w niedzielę, 18.08. podczas Mszy św. o godz. 11:00.
  6. Bardzo proszę, aby zgłaszać się do biura parafialnego w celu uzupełnienia danych osób opiekujących się grobami na naszym cmentarzu parafialnym. Jednocześnie przypominam o obowiązku uiszczenia opłaty za kwaterę na cmentarzu po upływie 20 lat od pochówku.
  7. Zachęcam do czytania Przewodnika Katolickiego, który można nabyć przy wyjściu z kościoła.
  8. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.