21.07.2019r. XVI Niedziela Zwykła

  1. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu i troskę o kwiaty przy kościele i plebanii. Dziękuję za ofiary na prace remontowe i konserwatorskie naszego kościoła złożone w II niedzielę miesiąca.
  2. Dziś po Mszach św. o godz. 9:30   (Minikowo) i 11:00 poświęcenie pojazdów mechanicznych z okazji przypadającego 25.07 wspomnienia św. Krzysztofa. Ofiary zbierane przy tej okazji są przeznaczone na zakup pojazdów dla misjonarzy.
  3. W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek święto św. Marii Magdaleny, we wtorek święto św. Brygidy, patronki Europy, w środę wspomnienie św. Kingi wspomnienie św. Ignacego Loyoli, w czwartek święto św. Jakuba Apostoła, w piątek wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców Najśw. Maryi Panny.
  4. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. W piątek odpust ku czci św. Joachima. Sumę odpustową o godz. 18:00 w intencji Parafian odprawi i kazanie wygłosi ks. Roman Sosnowski, proboszcz Parafii p.w. św. Alberta Chmielowskiego w Występie. Wszystkich Parafian zapraszam do wspólnego świętowania.
  6. W poniedziałek i wtorek (22.07 i 23.07) biuro parafialne będzie nieczynne.
  7. Parafialne dziękczynienie za tegoroczne plony czyli Dożynki Parafialne odbędą się 18.08. podczas Mszy św. o godz. 11:00.
  8. Po Mszy św. przy wyjściu z kościoła można nabyć Przewodnik Katolicki, którego lekturę na ten wakacyjny czas gorąco polecam.
  9. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.