7.07.2019r. XIV Niedziela Zwykła

  1. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu i troskę o kwiaty przy kościele i plebanii, za skoszenie trawy w ogrodzie. Dziękuję za wszelką pomoc i ofiary złożone na rzecz parafii.
  2. W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek wspomnienie św. Jana z Dukli, w czwartek święto św. Benedykta, w piątek wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, a w sobotę św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.
  3. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. Za tydzień, w II niedzielę miesiąca, zbieramy ofiary na prace remontowe naszej świątyni. Jeszcze w tym miesiącu powinna wrócić z konserwacji ambona.
  5. Bardzo proszę, aby zgłaszać się do biura parafialnego w celu uzupełnienia danych osób opiekujących się grobami na naszym cmentarzu parafialnym. Jednocześnie przypominam o obowiązku uiszczenia opłaty za kwaterę na cmentarzu po upływie 20 lat od pochówku.
  6. Bardzo proszę, aby wszystkie sprawy w biurze parafialnym: intencje, zaświadczenia, metryki, sprawy cmentarne itp. załatwiać w tym tygodniu. Od 16 – 22 lipca biuro parafialne będzie nieczynne.
  7. Prymasowski Instytut Kultury Chrześcijańskiej w Bydgoszczy ogłasza nabór na: magisterskie zaoczne studia teologiczne – specjalność katechetyka, 2 – letnie podyplomowe studia teologiczno – katechetyczne oraz roczne podyplomowe studia katechezy przedszkolnej. Szczegóły na plakacie w kruchcie.
  8. Po Mszy św. przy wyjściu z kościoła można nabyć Przewodnik Katolicki, którego lekturę na ten wakacyjny czas gorąco polecam.
  9. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.