9.06.2019r. Zesłanie Ducha Świętego

  1. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu przy kościele i plebani, za skoszenie trawy na cmentarzu i w ogrodzie. Dziękuję za pomoc, życzliwość i ofiary na rzecz naszej parafii, szczególnie dziś w II niedzielę miesiąca na prace remontowe i konserwatorskie. Bóg zapłać.
  2. Zapraszam serdecznie na Nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie po Mszach św, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 11:00
  3. Dzisiaj przejdzie ulicami Bydgoszczy VIII Marsz dla Życia i Rodziny, który zakończy się przy bazylice Św. Wincentego a Paulo. Rozpocznie się od Mszy św. sprawowanej w bydgoskiej katedrze u stóp Matki Bożej Pięknej Miłości o 12:30.
  4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła: w poniedziałek święto NMP, Matki Kościoła, w środę wspomnienie bł. męczenników Franciszka Dachtery, Antoniego Świadka i Towarzyszy, w czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wieczystego Kapłana, w piątek wpomnienie bł Michała Kozala, Patrona Diecezji. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Najświętszej Trójcy.
  5. Bardzo proszę, aby zgłaszać się do biura parafialnego w celu uzupełnienia danych osób opiekujących się grobami na naszym cmentarzu parafialnym. Jednocześnie przypominam o obowiązku uiszczenia opłaty za kwaterę na cmentarzu po upływie 20 lat od pochówku.
  6. Dzieci po Mszy św. odbierają ulotkę Ziarno.
  7. Po Mszy św. można nabyć Przewodnik Katolicki.
  8. W poniedziałek i wtorek Biuro Parafialne będzie nieczynne.
  9. Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Włoch proszę o wpłaty drugiej raty (1000 zł) do końca miesiąca. Wpłaty można dokonać osobiście w Biurze Parafialnym lub  przelewem na konto parafialne.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.