2.06.2019r. Wniebowstąpienie Pańskie

 1. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu przy kościele i plebanii.
 2. Dziś zbiórka do puszek na budowę Świątyni Opatrzności  Bożej w Warszawie.
 3. Dziękuję dzieciom i rodzicom za piękne świadectwo podczas rocznicy I Komunii św. Bóg zapłać Wam.
 4. Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w Dniach Krzyżowych, dniach błagalnej modlitwy o urodzaje i zachowanie od klęsk żywiołowych. Dziękuję także za udział w środowej Mszy św. w tej intencji.
 5. Zapraszam serdecznie na Nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie po Mszach św, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 11:00
 6. W tym tygodniu: w środę o godz. 16:30 różaniec w intencji zmarłych poleconych w wymieniankach rocznych i Msza w ich intencji. W pierwszy czwartek miesiąca modlimy się o nowe i święte powołania do Służby Bożej. W pierwszy piątek miesiąca od godz. 8:00 odwiedzę chorych z Najświętszym sakramentem. O godzinie 16:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi. O  godz. 16:45 nabożeństwo do NSPJ i Msza św. pierwszopiątkowa.
 7. W sobotę po Mszy św. spotkanie wspólnoty Żywego Różańca i wymiana tajemnic.
 8. Za tydzień, w niedzielę, będziemy obchodzić Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
 9. Bardzo proszę, aby zgłaszać się do biura parafialnego w celu uzupełnienia danych osób opiekujących się grobami na naszym cmentarzu parafialnym. Jednocześnie przypominam o obowiązku uiszczenia opłaty za kwaterę na cmentarzu po upływie 20 lat od pochówku.
 10. Za tydzień, w II niedzielę miesiąca ofiary przeznaczone na prace remontowe i konserwatorskie naszego kościoła.
 11. Dzieci po Mszy św. odbierają ulotkę Ziarno.
 12. Po Mszy św. można nabyć Przewodnik Katolicki.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.