19.05.2019r. V Niedziela Wielkanocna

  1. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu przy kościele i plebanii. 
  2. Dziękuję rodzicom i młodzieży za piękne świadectwo podczas poniedziałkowej uroczystości udzielenia  sakramentu bierzmowania. W środę zostanie odprawiona Msza św. dziękczynna za ten sakrament w intencji bierzmowanych, ich rodziców świadków i wszystkich, którzy wspierali ich dobrym słowem i modlitwą. 
  3. Zapraszam serdecznie na Nabożeństwa Majowe ku czci NMP codziennie po Mszach św. a w niedzielę po Mszy św. o godz. 11:00 (dziś wyjątkowo po Mszy św. o godz. 8:00)
  4. Dzisiaj dzieci z III klasy przystąpią do I Komunii św. Uroczysta Msza św. o godz. 11.00. Polecam gorącej modlitwie Parafian te dzieci i ich rodziców. 
  5. Bardzo proszę aby osoby, które zwykle uczestniczą w niedzielę we Mszy o godz. 11:00, a nie są związane z dziećmi, które będą przystępowały do I Komunii św. uczestniczyły we Mszy św. o innej godzinie. 
  6. W tym tygodniu we wtorek i czwartek Msze św. o godz. 17:00.
  7. Za tydzień w niedzielę, 26.05 o godz. 11:00 rocznica I Komunii św. 
  8. Bardzo proszę,  aby zgłaszać się do biura parafialnego w celu uzupełnienia danych osób opiekujących się grobami na naszym cmentarzu parafialnym. Jednocześnie przypominam o obowiązku uiszczenia opłaty za grób po upływie 20 lat od pochówku. 
  9. Dzieci po Mszy św. odbierają ulotkę Ziarno. 
  10. Po Mszy św. można nabyć Przewodnik Katolicki.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.