21.04.2019r. Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego

  1. Wszystkim Parafianom i gościom życzę aby Zmartwychwstały Chrystus był Waszą Radością. Bądźcie świadkami Zmartwychwstałego Jezusa Chrystusa na wszystkich drogach Waszego życia. 
  2. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przygotowali nasz kościół na święta. Dziękuję p. Justynie Grzeszczak, za pięknie ułożone kwiaty, grupie Ave Team za przygotowanie ciemnicy i Grobu Pańskiego. Dziękuję panom strażakom pod dowództwem p. Kazimierza Białczyka, za straż przy Grobie Pańskim i pomoc w procesji. Dziękuję Służbie liturgicznej za zaangażowanie w liturgię Triduum Paschalnego. Dziękuję p. Łukaszowi Facowi.  za oprawę muzyczną. Dziękuję za życzenia z okazji Wielkiego Czwartku, od Pani Sołtys, druhów OSP Ślesin,  młodzieży przygotowujących się do sakramentu bierzmowania oraz dyrekcji, nauczycieli i uczniów szkoły w Strzelewie. Dziękuję wszystkim za  liczny  udział w liturgii Triduum Paschalnego. 
  3. Jutro  (poniedziałek) Msze św. wg porządku niedzielnego. Taca na uczelnie katolickie. 
  4. W środę o godz. 18:00 w kościele katecheza dla dzieci klasy III SP.
  5. W przyszłą niedzielę, Niedzielę Miłosierdzia, o godz. 15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i pierwsza spowiedź dzieci przygotowujących się do I Komunii św. 
  6. W piątek o godz. 18:00 katecheza dla kandydatów do bierzmowania. 
  7. Dzieci po Mszy św. odbierają ulotkę Ziarno. 
  8. Polecam gorąco prasę katolicką. Do nabycia najnowszy nr Przewodnika Katolickiego.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.