7.04.2019r. V Niedziela Wielkiego Postu

 1. Dziękuję za sprzątanie naszego kościoła i kaplicy w Minikowie. Dziękuję za troskę o teren kościoła i plebanii. Dziękuję za pomoc, życzliwość i złożone ofiary na rzecz parafii.
 2. Za tydzień, w II niedzielę miesiąca ofiary zbierane podczas Mszy św. przeznaczone będą na prace konserwatorskie naszego kościoła.
 3. Zapraszam na nabożeństwa wielkopostne: jeszcze dziś o godz. 15:00 Gorzkie Żale, a w piątek po Mszy św. Droga Krzyżowa.
 4. Ofiary zbierane podczas Gorzkich Żali przeznaczone są na kwiaty do Grobu Pańskiego.
 5. Spowiedź parafialna przed Wielkanocą obędzie się w poniedziałek, 8.04. wg. następującego porządku: od 10.30-12.00 (Minikowo, Ślesin), 15.30-17.00 (Minikowo, Ślesin) i 19.00-20.00 (Ślesin).
 6. Za tydzień w Niedzielę Palmowa rozpoczniemy Wielki Tydzień. W czasie każdej Mszy św. poświęcenie palm, a przed Mszą św. o godz. 11.00 procesja z palmami wokół kościoła.
 7. Na ołtarzu św. Mikołaja znajduje się puszka na jałmużnę wielkopostną, do której można składać ofiary na budowę szkoły w Czadzie.
 8. Chorych z Najświętszym Sakramentem odwiedzę 17.04. w Wielką Środę. Bardzo proszę zgłaszać chorych do spowiedzi i komunii św. przed Świętami Wielkanocnymi.
 9. Dzieci po Mszy św. odbierają ulotkę Ziarno. Dzieci z klasy III odbierają Mapę Podróży na kwiecień.
 10. Przy wyjściu z kościoła można nabyć Przewodnik po Triduum Paschalnym. Jest to mała broszura, która pomoże nam lepiej zrozumieć i przeżyć najważniejsze Święta w ciągu roku. Cena 2 zł.
 11. Polecam prasę katolicką: Przewodnik Katolicki, a dla dzieci Mały Przewodnik Katolicki.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.