31.03.2019r. IV Niedziela Wielkiego Postu

 1. Dziękuję za sprzątanie naszego kościoła i kaplicy w Minikowie. Dziękuję za troskę o teren kościoła i plebanii. Dziękuję za pomoc, życzliwość i złożone ofiary na rzecz parafii.
 2. Zapraszam na nabożeństwa wielkopostne: jeszcze dziś o godz. 15:00 Gorzkie Żale, a w piątek po Mszy św. Droga Krzyżowa.
 3. Ofiary zbierane podczas Gorzkich Żali przeznaczone są na kwiaty do Grobu Pańskiego.
 4. We wtorek Msza św. w intencji Ofiarodawców i Dobrodziejów naszej Parafii.
 5. Także we wtorek przypada 14. rocznica śmierci św. Jana Pawła II. Wspominając słowa modlitwy naszego Wielkiego Rodaka prośmy tego dnia przez Jego wstawiennictwo Dobrego Boga aby odminił oblicze naszej ojczyzny targanej wieloma niepotrzebymi podziałami i konflikatami.
 6. W środę o godz. 16.30 różaniec w intencji zmarłych polecanych w wymieniankach rocznych i Msza w ich intencji.
 7. W pierwszy czwartek miesiąca modlimy się o nowe i święte powołanie kapłańskie, zkonne i misyjne.
 8. W pierwszy piątek miesiąca o godz. 16:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi do godz. 16:50. Następnie nabożeńśtwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Msza św.
 9. Przypominam kandydatom do bierzmowania o sakramencie spowiedzi św., obowiązku uczestniczenia w nabożeństwie Drogi Krzyżowej i spotkaniu przygotowującym.
 10. Chorych z Najświętszym Sakramentem odwiedzę 17.04. w Wielką Środę. Bardzo porszę zgłaszać chorych do spowiedzi i komunii św. przed Świętami Wielkanocnymi.
 11. W pierwszą sobotę miesiąca po Mszy św. spotkanie wspólnoty Żywego Różańca. Bardzo proszę wszystkich członków wspólnoty o obecność na tym spotkaniu.
 12. Spowiedź parafialna przed Wielkanocą obędzie się 8.04., w poniedziałek. Jest także możliwość spowiedzi przed każdą Mszą św. i w czasie Gorzkich Żali w niedziele. Na tablicy ogłoszeń jest także wywieszony plan spowiedzi przed Wielkanocą w naszym dekanacie.
 13. Dzieci po Mszy św. odbierają ulotkę Ziarno.
 14. Przy wyjściu z kościoła można nabyć najnowszy nr Przewodnika Katolickiego z modlitewnikiem na kwiecień.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.