24.03.2019r. III Niedziela Wielkiego Postu

  1. Dziękuję za sprzątanie naszego kościoła i kaplicy w Minikowie. Dziękuję za troskę o teren kościoła i plebanii. Dziękuję za pomoc, życzliwość i złożone ofiary na rzecz parafii. 
  2. Zapraszam na nabożeństwa wielkopostne: jeszcze dziś o godz. 15:00 Gorzkie Żale, a w piątek po Mszy św. Droga Krzyżowa. 
  3. Ofiary zbierane podczas Gorzkich Żali przeznaczone są na kwiaty do Grobu Pańskiego. 
  4. W poniedziałek będziemy obchodzić Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Tego dnia Msza św. wyjątkowo o godz. 18:00. 
  5. Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” w Ślesinie zaprasza na spotkanie z p. dr Robertem Zadurą, pt.: „Błogosławiony ks. Stefan Wincenty Frelichowski – cichy święty. Harcerz i kapłan za drutami niemieckich obozów koncentracyjnych.” Prelekcja połączona z prezentacją multimedialną odbędzie się 25 marca 2019 r. (poniedziałek) o godz. 17:00 w Wiejskim Domu Kultury w Ślesinie.
  6. Spowiedź parafialna przed Wielkanocą obędzie się 8.04., w poniedziałek.  Jest także możliwość spowiedzi przed każdą Mszą św. i w czasie Gorzkich Żali w niedziele. Na tablicy ogłoszeń jest wywieszony plan spowiedzi przed Wielkanocą w naszym dekanacie. 
  7. W tym tygodniu Biuro Parafialne będzie nieczynne. 
  8. Dzieci po Mszy św. odbierają ulotkę Ziarno. 
  9. Przy wyjściu z kościoła można nabyć najnowszy nr Przewodnika Katolickiego. A w nim: „Spowiedź jako deska ratunku” – rozmowa z O. Rafałem Zarzyckim, magistrem postulatu w gnieźnieńskim klasztorze franciszkanów; „Życie jest święte” – o Dniu Świętości Życia oraz wiele ciekawych artykułów z życia Kościoła powszechnego i diecezjalnego.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.