10.03.2019r. I Niedziela Wielkiego Postu

  1. Dziękuję za sprzątanie naszego kościoła, za sprzątanie kaplicy w Minikowie. Dziękuję za pomoc, życzliwość i złożone dziś ofiary na prace konserwatorskie naszego kościoła.
  2. W tym tygodniu został zabrany do konserwacji konfesjonał z kaplicy. 
  3. W środę o godz. 16:30 różaniec w intencji zmarłych polecanych w wymieniankach rocznych i Msza  św. w ich intencji.  
  4. Zapraszam na nabożeństwa wielkopostne: jeszcze dziś o godz. 15:00 Gorzkie Żale, a w piątek wyjątkowo o godz. 16:30 Droga Krzyżowa prowadzona przez członków grupy Anonimowych Alkoholików. 
  5. Zapraszam serdecznie na prelekcję p. dr Elżbiety Wiater z Krakowa pt.: „Mateusz Talbot. Od alkoholika do kandydata na ołtarze.” Spotkanie odbędzie się w piątek, 15.03. o godz. 18:00 w sali WDK Ślesin. Na to spotkanie szczególnie zapraszam kandydatów do bierzmowania. 
  6. Dzieci po Mszy św. odbierają ulotkę Ziarno. Uczniom klas III przypominam o odbiorze Mapy Podróży na marzec. 
  7. Polecam gorąco prasę katolicką. Do nabycia najnowszy nr Przewodnika Katolickiego. W najnowszym numerze wiele ciekawych artykułów, m.in.: o współczesnych świętych, którzy są dla nas drogowskazem. Pierwsza część rekolekcji wielkopostnych z „Przewodnikiem Katolickim” oraz wiele ciekawych artykułów z życia Kościoła powszechnego i lokalnego.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.