3.03.2019r. VIII Niedziela Zwykła

  1. Dziękuję za sprzątanie naszego kościoła, za sprzątanie kaplicy w Minikowie, za pomoc, życzliwość i wszelkie złożone ofiary.
  2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11:00 spotkanie rodziców kandydatów do bierzmowania z klasy III gimnazjum i rodziców absolwentów gimnazjum. Zapraszam na to spotkanie także dorosłych, którzy pragną przyjąć ten sakrament.
  3. Obowiązkowe spotkania dla kandydatów do bierzmowania z klasy III gimnazjum i absolwentów gimnazjum w każdy piątek po Mszy św.
  4. W Środę Popielcową, rozpoczynamy okres WIELKIEGO POSTU. Jest to dzień, w którym obowiązuje nas post ścisły: powstrzymanie się od potraw mięsnych, a także ilościowy (tzn. że w ciągu dnia spożywamy dwa posiłki skromne i jeden do syta). Msze Św. z obrzędem posypania popiołem o godz. 9:30 w Minikowie, o godz. 11:00 i 17:00 w Ślesinie
  5. W okresie Wielkiego Postu zapraszam na nabożeństwa paschalne: Droga Krzyżowa w piątek po Mszy św., a Gorzkie Żale w niedziele o godz. 15:00. Kazania pasyjne będzie w tym roku głosił ks. Krzysztof Amborski, proboszcz parafii p.w. św. Brata Alberta w Występie.
  6. Zapraszam serdecznie na prelekcję p. dr Elżbiety Wiater z Krakowa pt.: „Mateusz Talbot. Od alkoholika do kandydata na ołtarze.” Spotkanie odbędzie się 15.03. o godz. 18:00 w sali WDK Ślesin.
  7. Za tydzień w II niedzielę miesiąca taca przeznaczona na prace remontowe i konserwatorskie naszego kościoła.
  8. Dzieci po Mszy św. odbierają ulotkę Ziarno. Dzieci z klas III odbierają Mapę Podróży na marzec.
  9. Polecam gorąco prasę katolicką. Do nabycia najnowszy nr Przewodnika Katolickiego, a dla dzieci Mały Przewodnik Katolicki.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.