3.02.2019r. IV Niedziela Zwykła

  1. W tym tygodniu zakończyliśmy Kolędę w naszej Parafii. Składam wszystkim parafianom za gościnę w czasie spotkań kolędowych, za wszelkie uwagi, dobre słowo, a także za ofiary złożone przy tej okazji na remont naszego kościoła.
  2. Dziękuję za sprzątanie naszego kościoła, za sprzątanie kaplicy w Minikowie, za pomoc, życzliwość i wszelkie złożone ofiary.
  3. W sobotę w święto Ofiarowania Pańskiego trwała Adoracja Najświętszego Sakramentu. Bardzo serdecznie dziękuję za udział wszystkim, którzy wzięli w niej udział. Dziękuję również rodzicom i dzieciom klas III za piękne świadectwo w czasie Święta Ofiarowania.
  4. W tym tygodniu Msze św. w poniedziałek i środę o godz. 18:00, we wtorek i czwartek o godz.10:00, w piątek i sobotę o godz.17:00.
  5. Biuro parafialne będzie nieczynne od poniedziałku do czwartku włącznie.
  6. Modlitwa różańcowa w intencji zmarłych polecanych w wymieniankach rocznych i Msza św w ich intencji wyjątkowo w II środę miesiąca.
  7. Trwają zapisy na pielgrzymkę parafialną do Włoch. Przy zapisach należy wpłacić pierwszą ratę w wysokości 1000 zł. Potrzebne też są następujące dane: imię i nazwisko, nr PESEL, nr dowodu tożsamości, adres zamieszkania i zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
  8. Dzieci po Mszy św. odbierają ulotkę Ziarno.
  9. Polecam gorąco prasę katolicką. Do nabycia najnowszy nr Przewodnika Katolickiego.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.