13.01.2019r. Niedziela Chrztu Pańskiego

 1. Dziś dziękujemy Dobremu Bogu za sakrament Chrztu św. W czasie Mszy św. o godz. 11:00 dzieci klas III otrzymają od swoich Ojców Chrzestnych świece chrzcielne i złożą przyrzeczenia chrzcielne. Po Mszy św. spotkanie z rodzicami dzieci klas III.
 2. Dziś w II niedzielę miesiąca ofiary które zbieramy podczas Mszy św. są przeznaczone na prace konserwatorskie naszego kościoła.
 3. Ze względu na kolędę zmieniają się godziny Mszy św. i urzędowania biura parafialnego. Od poniedziałku do piątku (z wyjątkiem środy) Msze św. będą o godzinie 14:00, a po zakończeniu Mszy św. będzie czynne biuro parafialne. W środę Msza św. o godz. 17:00.
 4. Kolęda w tym tygodniu:
  poniedziałek, 14.01: ul. Ogrodowa, szkoła, blok nauczycielski, początek
  ul. Dworcowej i ul. Kościelna
  wtorek, 15.01: ul. Dworcowa – nr parzyste od nr 18 do góry
  czwartek, 17.01: ul Stawowa, Kolejowa i Dworcowa strona parzysta
  od dołu do nr 22
  piątek, 18.01: ul. Dworcowa nr nieparzyste od dołu do góry
  sobota, 19.01: ul. Boczna
  Kolęda rozpoczyna się o godzinie 15:00, a w sobotę o 9:00
 5. Dzieci po Mszy św. odbierają ulotkę Ziarno.
 6. Polecam gorąco prasę katolicką. Do nabycia najnowszy nr Przewodnika Katolickiego, dla dzieci Mały Przewodnik Katolicki.
 7. Na parafialnej stronie internetowej pod zakładką „Pielgrzymka” znajduje się program naszej  pielgrzymki do grobów św. Jana Pawła II, św. o. Pio, Sługi Bożego ks. Dolindo Ruotolo i św. Mikołaja.
 8. Składam wszystkim parafianom podziękowanie za porządkowanie terenu wokół kościoła i plebanii, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za pomoc, życzliwość i wszelkie złożone ofiary.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.