6.01.2019r. Uroczystość Objawienia Pańskiego

 1. Dzisiaj w  Uroczystość Objawienia Pańskiego czyli Święto Trzech Króli. Msze św. jak w każdą niedzielę. Podczas każdej Mszy św. poświęcone zostaną kadzidło i kreda. Ofiary z Mszy św. przeznaczone na Krajowy Fundusz Misyjny. 
 2. Od wtorku do czwartku Msze św. będą odprawiane w salce na plebanii ze względu na prace demontażowe ołtarza głównego w kościele. 
 3. Za tydzień w Niedzielę Chrztu Pańskiego o godz. 11:00 dzieci klas III otrzymają od swoich Ojców Chrzestnych świece chrzcielne i złożą przyrzeczenia chrzcielne.  Po Mszy św. spotkanie z rodzicami dzieci klas III.
 4. Ze względu na kolędę zmieniają się godziny Mszy św. i biura parafialnego. Od poniedziałku do piątku (z wyjątkiem środy) Msze św. w dni powszednie będą o godzinie 14:00 a po zakończeniu Mszy św. będzie czynne biuro parafialne. 
 5. W środę Msza św. o godz. 17:00, po niej Nowenna do NMP Nieustającej  Pomocy. 
 6. Plan Kolędy w tym tygodniu:

   poniedziałek, 7.01.: Kazin, bloki 4 rodzinne

   wtorek, 8.01.: Kazin, pozostałe domy

  czwartek, 10.01.: ul. Długa, obie strony, od końca,  do strony nieparzystej nr 29

  piątek, 11.01.ul.: Długa, obie strony, od strony nieparzystej nr 27, do drogi na  Gumnowice

  sobota 12.01. ul. Długa pozostałe domy do skrzyżowania z ul. Nakielską     

        Kolęda rozpoczyna się o godzinie 15:00, w sobotę o godz. 9:00

 1. Dzieci klas III odbierają  po Mszy św.  swoją mapę podróży na styczeń, a dla wszystkich dzieci jest jeszcze ulotka Ziarno.
 2. Polecam gorąco prasę katolicką. Do nabycia najnowszy nr Przewodnika Katolickiego, który od stycznia kosztuje 6 złotych.
 3. Za tydzień, w II niedzielę miesiąca, składka na prace remontowe i konserwatorskie naszego kościoła. 
 4. Składam wszystkim parafianom podziękowanie za porządkowanie terenu wokół kościoła i plebanii, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za pomoc, życzliwość i wszelkie złożone ofiary.
 5. Na parafialnej stronie internetowej pod zakładką „Pielgrzymka” znajduje się program naszej  pielgrzymki do grobów św. Jana Pawła II, św. o. Pio, Sługi Bożego ks. Dolindo Ruotolo i św. Mikołaja. 
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.