9.12. 2018r. II Niedziela Adwentu

 1. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia Odpustu Parafialnego ku czci naszego Patrona św. Mikołaja. 
 2. Dziękuję serdecznie rodzicom i dzieciom klas III za piękne świadectwo wiary podczas Uroczystości Niepokalanego Poczęcia. Dzieci przygotowujące się się do I Komunii św. otrzymały przekazane przez Siostry Szarytki cudowne medaliki Niepokalanego Poczęcia. 
 3. Zgodnie z decyzją Episkopatu Polski dziś Po Mszach św. zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie. Bóg zapłać!
 4. Roraty, czyli Msza św. ku czci Matki Bożej, na którą zapraszam wszystkich, a szczególnie dzieci z lampionami w poniedziałek, środę i piątek o godz. 17.00. 
 5. W czwartek, 13 grudnia przypada 37. rocznica wprowadzenia stanu wojennego w Polsce, tego dnia pamiętajmy w modlitwie o naszej Ojczyźnie i tych którzy zginęli w tamtych dniach lub doznali uszczerbku na zdrowiu. 
 6. W zakrystii można nabywać świecie Caritas w ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Małe świece w cenie 5 zł, a duże 15 zł.
 7. Biuro parafialne jest czynne w dni powszednie od poniedziałki do piątku bezpośrednio po Mszy św.
 8. Dzieci po Mszy św. w zakrystii odbierają ulotkę Ziarno.
 9. Polecam gorąco prasę katolicką. Do nabycia najnowszy nr Przewodnika Katolickiego
 10. Spowiedź adwentowa w naszej parafii odbędzie się 19.12, w środę w następujących godzinach: 10.00 – 12.00, 15.30 – 17.00 i 19.00 – 20.00
 11. Składam wszystkim parafianom podziękowanie za porządkowanie terenu wokół kościoła i plebanii, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za pomoc, życzliwość i wszelkie złożone ofiary, szczególnie dziś, w drugą niedzielę miesiąca, na prace remontowe i konserwatorskie.
 12. Wszystkim Gościom i Parafianom życzę dobrej niedzieli. Szczęść Boże
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.