18.11.2018r. XXXIII Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj, w III niedzielę miesiąca ofiary, które zbieramy podczas Mszy św. są przeznaczone na prace remontowe i konserwacyjne naszego kościoła. Bóg zapłać za wszelkie ofiary. 
  2. W poniedziałek Msza św. wyjątkowo o godz. 18:00
  3. W najbliższą niedzielę 25.11. będziemy gościć w naszej parafii ks. Sławomira Bromberka, biblistę, profesora WSD w Bydgoszczy. Ks. Profesor będzie dla nas głosił Słowo Boże w ramach  Niedzieli Biblijnej i Święta Księgi  przygotowującego dzieci do przyjęcia I Komunii św. Dzieci klas III podczas Mszy św.  o godz. 11:00 otrzymają  od członków Civitas Christiana  książeczki do nabożeństwa, modlitewniki. 
  4. Biuro parafialne w tym tygodniu będzie czynne tylko w piątek. 
  5. Do końca miesiąca można jeszcze składać wymienianki roczne. W intencji zmarłych polecanych w wymieniankach rocznych w każdą I środę miesiąca odmawiany jest różaniec i odprawiana w ich intencji Msza św. 
  6. Bardzo proszę o zachowanie porządku na cmentarzu. Liście i uschłe kwiaty (bez doniczek itp.)  proszę wyrzucać na tzw. pole. Do kontenera wrzucamy tylko plastiki, szkoło, folie itp. 
  7. Pan Kościelny prosi, aby prace przy wymianie nagrobków przez zakłady kamieniarskie kończyć do godz. 15:00 Dzieci po Mszy św. w zakrystii odbierają ulotkę Ziarno.
  8. Polecam gorąco prasę katolicką. Do nabycia najnowszy nr Przewodnika Katolickiego.
  9. Składam wszystkim parafianom podziękowanie za porządkowanie teren wokół kościoła i plebanii, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za pomoc, życzliwość i wszelkie złożone ofiary.
  10. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.