4.11.2018 r. XXXI Niedziela Zwykła

  1. Bardzo dziękuję wszystkim za udział w Uroczystości Wszystkich Świętych, za uporządkowanie grobów, udział we Mszach św., procesji na cmentarz i wspólną modlitwę za zmarłych. Bóg zapłać za ofiary złożone na Wyższe Seminarium Duchowne w Bydgoszczy. Dziękuję bardzo za nagłośnienie w czasie procesji i na cmentarzu p. Szczepaniakowi.
  2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu: w piątek Rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej – święto, w sobotę wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.
  3. W środę o godz. 16.30 różaniec za zamarłych polecanych w wymieniankach  rocznych i Msza św. w ich intencji
  4. Uroczyste Obchody 100. lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości przeżywać będziemy za tydzień podczas Mszy św. o godz. 11.00 w intencji Ojczyzny.
  5. W zakrystii i biurze parafialnym można składać wymienianki roczne.
  6. Po inwentaryzacji cmentarza parafialnego na podstawie posiadanych w parafii danych stworzono nowe księgi cmentarne. Niestety w wielu miejscach brakuje danych osób opiekujących się grobami. Bardzo proszę aby zgłaszać się do biura parafialnego w celu uzupełnienia koniecznych danych. Jednocześnie przypominam o obowiązku uiszczenia opłaty za grób po upływie 20 lat od pochówku.
  7. Bardzo proszę o zachowanie porządku na cmentarzu. Liście i uschłe kwiaty (bez doniczek itp.) proszę wyrzucać na tzw. pole. Do kontenera wrzucamy tylko plastiki, szkoło, folie itp.
  8. Pan Kościelny prosi, aby prace przy wymianie nagrobków przez zakłady kamieniarskie kończyć do godz. 15:00
  9. Dzieci po Mszy św. odbierają ulotkę Ziarno. Dzieci klas III odbierają Mapę Podróży na listopad.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.