21.10.2018 r. XIX Niedziela Zwykła

  1. Dziękuję wszystkim, którzy brali udział w Misjach Świętych przygotowujących nas do Nawiedzenia Kopii Obrazu NMP Częstochowskiej. Dziękuję za pomoc z w ich przeprowadzeniu. Szczególne podziękowania kieruję na ręce ks. Piotra Grzymały, za wspólną modlitwę, przepowiadanie i świadectwo życia kapłańskiego.
  2. W poniedziałek o godz. 9:00 zapraszam wszystkich chętnych do sprzątania naszego kościoła.
  3. W poniedziałek i wtorek będziemy gościć w naszej Parafii Kopię Obrazu NMP Częstochowskiej. O godz. 16.45 spotkamy się w kościele na nabożeństwie przygotowania, a następnie udamy się w procesji na miejsce oczekiwania na Obraz. Tam po uroczystym powitaniu przyjmiemy Obraz od Parafii w Potulicach i powrócimy do kościoła, gdzie Mszy św. powitania będzie przewodniczył Ordynariusz Diecezji Bydgoskiej, Ks. Bp. Jan Tyrawa.
  4. W czasie Nawiedzenia kościół będzie przez całą noc otwarty. Zapraszam wszystkich na czuwanie przed Obrazem. Jednocześnie, o ile to możliwe, zapraszam poszczególne mieszkańców poszczególnych wsi o wspólne czuwanie wg podanego porządku.
  5. Pożegnanie z Obrazem rozpoczniemy o godz. 15:00. O godzinie 16:00 zostanie odprawiona Msza św. pożegnania i Obraz zostanie przekazany do parafii św. Stanisława w Nakle.
  6. W trakcie Mszy św. powitania i zakończenia w kościele zdjęcia będzie robić nasza pani fotograf i tylko ona jest do upoważniona. Bardzo proszę, aby nikt inny w czasie tych Mszy św. nie robił zdjęć. W przyszłą niedzielę będzie można zapisać się na płytę ze zdjęciami z Misji i Nawiedzenia.
  7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.