14.10.2018r. XXVIII Niedziela Zwykła

 1. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu przy kościele i plebanii, troskę o kwiaty przy plebanii. Bóg zapłać za ofiarę na kwiaty do kościoła.
 2. Dzisiaj obchodzimy XVIII Dzień Papieski. Po każdej Mszy św. członkowie Civitas Christiana będą zbierać ofiary do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
 3. Od wtorku rozpoczynamy Misje Święte przygotowujące nas do Nawiedzenia Kopii Obrazu NMP Częstochowskiej. Program Misji i Nawiedzenia można otrzymać przy wyjściu z kościoła. Jest on także umieszczony na naszej stronie internetowej pod zakładką „Nawiedzenie”.
 4. Wszystkich Parafian serdecznie zapraszam do udziału w Misjach. Misje rozpoczniemy we wtorek o godz. 17:00 Adoracją Najświętszego Sakramentu, po niej o godz. 18:00 Msza św. i pierwsza nauka rekolekcyjna.
 5. W poniedziałek 22.10 o godz. 9:00 zapraszam wszystkich chętnych do sprzątania naszego kościoła.
 6. Przy wyjściu z kościoła są wyłożone kartki na wymienianki. Wymienianki można składać w zakrystii lub biurze parafialnym.
 7. Po inwentaryzacji cmentarza parafialnego na podstawie posiadanych w parafii danych stworzono nowe księgi cmentarne. Niestety w wielu miejscach brakuje danych osób opiekujących się grobami. Bardzo proszę aby zgłaszać się do biura parafialnego w celu uzupełnienia koniecznych danych. Jednocześnie przypominam o obowiązku uiszczenia opłaty za grób po upływie 20 lat od pochówku.
 8. Intencje mszalne na przyszły rok będzie można zamawiać po Nawiedzeniu osobiście w biurze parafialnym.
 9. Dzieło remontu naszego kościoła polecam pamięci modlitewnej całej wspólnoty parafialnej. Wyjątkowo dzisiaj ofiary zbierane podczas Mszy św. będą przeznaczone na prace remontowe i konserwatorskie naszego kościoła. Bóg zapłać za wszelką pomoc.
 10. Zachęcam do czytania Przewodnika Katolickiego, który można nabyć przy wyjściu z kościoła.
 11. Dzieci po Mszy św. odbierają ulotkę „Ziarno”.
 12. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.