7.10.2018r. XVII Niedziela Zwykła

 1. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu przy kościele i plebanii, troskę o kwiaty przy plebanii. Bóg zapłać za ofiarę na kwiaty do kościoła.
 2. Gościmy w naszej parafii o. Michała Osek OP z Gdańska. O. Michał głosi kazania z racji liturgicznego wspomnienia NMP Różańcowej i spotka się ze wspólnotą Żywego Różańca.
 3. Dzieci, które przystąpią do I Komunii św. w 2019r. w niedzielę podczas Mszy św. o godzinie 11.00 otrzymają z rąk Wspólnoty Żywego Różańca swoje pierwsze różańce.
 4. W tym tygodniu w obchodzimy: we wtorek wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka, w czwartek św. Jana XXIII, w piątek wspomnienie bł. Jana Beyzyma, w sobotę wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego.
 5. Nabożeństwa różańcowe codziennie po Mszy św. a w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00.
 6. W środę Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy.
 7. Za tydzień, w niedzielę 14.10, będziemy obchodzili XVIII Dzień Papieski. Po każdej Mszy św. członkowie Civitas Christiana będą zbierać ofiary do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
 8. Dzieło remontu naszego kościoła polecam pamięci modlitewnej całej wspólnoty parafialnej. Wyjątkowo za tydzień ofiary zbierane podczas Mszy św. będą przeznaczone na prace remontowe i konserwatorskie naszego kościoła.
 9. Zachęcam do czytania Przewodnika Katolickiego, który można nabyć przy wyjściu z kościoła.
 10. Dzieci po Mszy św. odbierają ulotkę „Ziarno”.
 11. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.