30.09.2018r. XXVI Niedziela Zwykła

 1. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu i troskę o kwiaty przy kościele i plebanii. Bóg zapłać za ofiarę na kwiaty do kościoła.
 2. Spotkanie uczniów III klasy gimnazjum i tegorocznych absolwentów gimnazjum w ramach przygotowania do bierzmowania . po Mszy św. o godz. 11.00.
 3. Jutro rozpoczyna się październik, miesiąc różańca. Nabożeństwa różańcowe codziennie po Mszy św. a w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00.
 4. We wtorek podczas Mszy św. o godz. 9.00 będziemy modlić się za Ofiarodawców naszej parafii.
 5. W środę Msza św. w intencji zmarłych poleconych w wymieniankach rocznych, a po Mszy różaniec w ich intencji
 6. W tym tygodniu w pierwszy czwartek miesiąca modlimy się o nowe i święte powołania do służby Bożej, a także za kapłanów.
 7. W pierwszy piątek miesiąca: od godziny 8:00 odwiedzę chorych z Najświętszym Sakramentem, od godz. 15:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do Miłosierdzia Bożego i możliwość skorzystania ze spowiedzi. O godz. 16.30 różaniec i nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Msza św pierwszopiątkowa.
 8. W pierwszą sobotę miesiąca po Mszy św. spotkanie wspólnoty Żywego Różańca.
 9. Za tydzień będziemy gościć w naszej parafii o. Michała Oseka OP z Gdańska. O. Michał będzie głosił kazania z racji przypadającego za tydzień wspomnienia NMP Różańcowej i spotka się ze wspólnotą Żywego Różańca.
 10. Dzieci, które przystąpią do I komunii św. w 2019r. za tydzień w niedzielę podczas Mszy św. o godzinie 11.00 otrzymają z rąk Wspólnoty Żywego Różańca swoje pierwsze różańce.
 11. Dzieło remontu naszego kościoła polecam pamięci modlitewnej całej wspólnoty parafialnej.
 12. Zachęcam do czytania Przewodnika Katolickiego, który można nabyć przy wyjściu z kościoła.
 13. Dzieci po Mszy św. odbierają ulotkę ziarno. Dzieci z klas III odbierają Mapę Podróży na październik.
 14. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.