2.09.2018r. XXII Niedziela Zwykła

 1. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu i troskę o kwiaty przy kościele i plebanii.
 2. Po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie rodziców dzieci klas III SP.
  W tym tygodniu w liturgii Kościoła: w poniedziałek wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, w sobotę uroczystość Narodzenia NMP, Matki Pięknej Miłości, Patronki Diecezji Bydgoskiej.
 3. W środę o godz. 16.30 Różaniec w intencji zmarłych polecanych w wymieniankach rocznych i Msza św. w ich intencji.  Po Mszy św. Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy.
 4. W pierwszy czwartek miesiąca podczas Mszy św. o godz. 9.00 będziemy modlić się o nowe powołania kapłańskie dla naszej diecezji.
 5. W pierwszy piątek miesiąca od godziny 8.00 odwiedzę chorych z Najświętszym Sakramentem. Od godziny 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi. O 17.45 nabożeństwo do NSPJ i Msza św. pierwszopiątkowa.
 6. W przyszłą sobotę po Mszy św. spotkanie Żywego Różańca.
 7. Za tydzień, w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 zapraszam na spotkanie razem z rodzicami wszystkich chłopców, którzy chcą być ministrantami.
 8. W sobotę, 1.09. w naszej diecezji rozpoczęło się Nawiedzenie Matki Bożej w Jej Cudownym Jasnogórskim Wizerunku. To szczególny czas dla naszego Kościoła Bydgoskiego. W naszej Parafii będziemy gościć Matkę Bożą Jasnogórską 22.10 w liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II. Nawiedzenie poprzedzą Misje Parafialne, które rozpoczniemy 16.10.
 9. Dzieło remontu naszego kościoła polecam pamięci modlitewnej całej wspólnoty parafialnej.
 10. Zachęcam do czytania Przewodnika Katolickiego, który można nabyć przy wyjściu z kościoła.
 11. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.