22.07.2018 r. XVI Niedziela Zwykła

 

  1. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu i troskę o kwiaty przy kościele i plebanii. Dziękuję za wszelką pomoc i ofiary złożone w III niedzielę miesiąca na prace remontowe i konserwatorskie naszego kościoła. Dzieło remontu naszego kościoła polecam pamięci modlitewnej całej wspólnoty parafialnej.
  2. W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek święto św. Brygidy, zakonnicy, Patronki Europy, we wtorek wspomnienie św. Kingi, w środę święto św. Jakuba Apostoła, w czwartek wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców NMP. 
  3. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. 
  4. W czwartek odpust ku czci św. Joachima. Podczas Mszy św. o godz. 10:00 modlić się będziemy o nowe powołania kapłańskie. Sumę odpustową o godz. 18:00 w intencji Parafian odprawi i kazanie wygłosi ks. dr Hubert Nowak, Proboszcz Parafii pw. św. Bartłomieja Apostoła w Szczepanowie. Wszystkich Parafian zapraszam do wspólnego świętowania. 
  5. W poniedziałek 23.07 biuro parafialne będzie nieczynne. 
  6. Po Mszy św. przy wyjściu z kościoła można nabyć Przewodnik Katolicki, którego lekturę na ten wakacyjny czas gorąco polecam. 
  7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże. 
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.