15.07.2018 r. XV Niedziela Zwykła

Od 16 – 23 lipca biuro parafialne będzie nieczynne.

  1. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu i troskę o kwiaty przy kościele i plebanii. Dziękuję za wszelką pomoc i ofiary złożone dziś w III niedziele miesiąca na prace remontowe i konserwatorskie naszego kościoła.
  2. W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek wspomnienie NMP z Góry Karmel, a w piątek bł. Czesława.
  3. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W tym tygodniu w naszym kościele były kontynuowane prace przy dachu naszej świątyni. W piątek został zamontowany nowy piec na plebanii.
  5. Dzieło remontu naszego kościoła polecam pamięci modlitewnej całej wspólnoty parafialnej.
  6. Za tydzień w niedzielę 23.07. po Mszach św. o godz. 9:30 (Minikowo) i 11:00 poświęcenie pojazdów mechanicznych z okazji przypadającego 25.07 wspomnienia św. Krzysztofa. Ofiary zbierane przy tej okazji są przeznaczone na zakup pojazdów dla misjonarzy.
  7. Po Mszy św. przy wyjściu z kościoła można nabyć Przewodnik Katolicki, którego lekturę na ten wakacyjny czas gorąco polecam.
  8. Miłosierdziu Bożemu polecamy śp. Ks. Krzysztofa Kinowskiego, który w naszej parafii rozpoczynał swoją posługę kapłańską jako wikariusz. Msza św. w intencji śp. Ks. Krzysztofa  w środę, 1.08. o godz. 17:00
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.