8.07.2018r. XIV Niedziela Zwykła

  1. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu i troskę o kwiaty przy kościele i plebanii i skoszenie trawy w ogrodzie. Dziękuję za wszelką pomoc i ofiary złożone na rzecz parafii.
  2. W tym tygodniu w liturgii: w środę święto św. Benedykta, w czwartek wspomnieni św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, a w piątek św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.
  3. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. Serdecznie zapraszam wszystkich Parafian na odpust ku czci św. Joachima w czwartek, 26.07. o godz. 18:00. Sumę odpustową odprawi i kazanie wygłosi ks. dr Hubert Nowak, proboszcz parafii pw. św. Bartłomieja w Szczepanowie.
  5. W tym tygodniu w naszym kościele została zakończona wymiana instalacji elektrycznej. Koszt tych prac został pokryty całkowicie z pieniędzy parafialnych. Nadal trwa montaż instalacji przeciwpożarowej, instalacji do monitoringu i alarmu. Od środy rozpoczął się kolejny etap prac przy dachu naszej świątyni. W tym tygodniu powinien zostać zamontowany nowy piec na plebanii.
  6. Dzieło remontu naszego kościoła polecam pamięci modlitewnej całej wspólnoty parafialnej.
  7. W przyszłą, III niedzielę miesiąca zbieramy ofiary na prace remontowe naszej świątyni.
  8. Bardzo proszę aby wszystkie sprawy w biurze parafialnym: intencje, zaświadczenia, metryki, sprawy cmentarne itp. załatwiać w tym tygodniu. Od 16 – 23 lipca biuro parafialne będzie nieczynne.
  9. Po Mszy św. przy wyjściu z kościoła można nabyć Przewodnik Katolicki, którego lekturę na ten wakacyjny czas gorąco polecam.
  10. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.