24.06.2018r. Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela

  1. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu przy kościele i plebanii i ścięcie trawy. Dziękuję za ofiary w III niedzielę miesiąca na prace remontowe i konserwatorskie Bóg zapłać.
  2. Dziękuje dzieciom, rodzicom i nauczycielom za udział we Mszy św. na zakończenie roku szkolnego. Niech Dobry Bóg błogosławi Wam na czas wakacji, a Aniołowie Stróżowie czuwają nad Wami.
  3. W tym tygodniu w liturgii: w czwartek wspomnienie św. Ireneusza, a w piątek uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Tego dnia nie obowiązuje post piątkowy.
  4. Zapraszam na nabożeństwa czerwcowe, w dni powszednie po Mszy św. w niedzielę po Mszy św. o godz. 11:00
  5. W tym tygodniu został zakończony I etap prac remontowych dachu. Wymieniono zniszczone drewno, a cały dach został przygotowany do położenia łupka. Ten etap prac rozpocznie się na początku lipca. Na poddaszu kościoła trwa wymiana instalacji elektrycznej, a także zakładana jest instalacja przeciwpożarowa oraz instalacja do monitoringu i alarmu. W tym tygodniu powinniśmy się w końcu doczekać przywozu po konserwacji chrzcielnicy i aplikacji z belki tęczowej .
  6. Dzieło remontu naszego kościoła polecam pamięci modlitewnej całej wspólnoty parafialnej.
  7. Po Mszy św.przy wyjściu z kościoła można nabyć Przewodnik Katolicki, którego lekturę gorąco polecam.
  8. Prymasowski Instytut Kultury Chrześcijańskiej w Bydgoszczy ogłasza nabór na : magisterskie zaoczne studia teologiczne – specjalność katechetyka, 2 – letnie podyplomowe studia teologiczno – katechetyczne oraz roczne podyplomowe studia katechezy przedszkolnej. Rekrutacja na studia zaoczne trwa do 10 września
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.