3.06.2018r. IX Niedziela Zwykła

  1. Dziś, w IX Niedzielę Zwykłą obchodzimy  Święto Dziękczynienia. Po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek na budowę Świątyni Opatrzności w Warszawie. 
  2. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do godnego przeżycia Uroczystości Bożego Ciała. Dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu przy kościele i plebanii. Dziękuję za udekorowanie domów w parafii. Bóg zapłać za pięknie przygotowane ołtarze. Dziękuję Służbie Liturgicznej i Panu Kościelnemu za pomoc w liturgii Mszy św. i procesji. Dziękuję Panu Łukaszowi za pięknie prowadzony śpiew. Dziękuję Strażakom za zabezpieczenie przejścia procesji, niesienie baldachimu i prowadzenie kapłana z Najśw. Sakramentem, w czasie  procesji, a także w czasie całej oktawy. Dziękuję dziewczynkom sypiącym kwiatki i ich rodzicom. Dziękuję dzieciom pierwszokomunijnym  i ich rodzicom, wspólnocie Żywego Różańca i całej wspólnocie parafialnej za zaangażowanie, modlitwę i udział w tej uroczystości. 
  3. W czasie oktawy Bożego Ciała Msze św. o godzinie 17:00. 
  4. We wtorek o godz. 17:00 Msza św. w intencji wszystkich Dobrodziejów i Ofiarodawców naszej Parafii. 
  5. W środę o godz. 16:30. różaniec w intencji zmarłych poleconych w wymieniankach rocznych i Msza św. w ich intencji. 
  6. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msza św. z procesją o godz. 17:00. W piątek nie obowiązuje post. 
  7. Pielgrzymka dziękczynna dzieci klas III i ich rodzin za I Komunię św. do Sanktuarium Matki Bożej w Górce Klasztornej w sobotę,  16.06. Wyruszymy autokarem spod kościoła o godz. 9:30. Msza św. przed cudownym obrazem NMP Góreckiej o godz. 11:00, następnie agapa czyli wspólne świętowanie przy grillu. Powrót do Ślesina około godz. 16:00. Bardzo proszę zapisywać się w zakrystii na miejsca w autokarze. Ewentualnie można dotrzeć do Górki własnym samochodem, ale również proszę taki zamiar zgłosić w zakrystii. 
  8. Dzieci po Mszy św. odbierają ulotkę Ziarno.
  9. Po Mszy św. można nabyć Przewodnik Katolicki.
  10. Dziękuję za pomoc, życzliwość i ofiary na rzecz parafii. Bóg zapłać. 
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.