20.05.2018r. Zesłanie Ducha Świętego

  1. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu przy kościele i plebanii i ścięcie trawy. Dziękuję Panom Duchalskiemu i Waleckiemu za ofiarowanie i posadzenie kwiatów przy kościele. Dziękuję za pomoc, życzliwość i ofiary na rzecz parafii: dziś w III niedzielę miesiąca na prace remontowe i konserwatorskie, a także za ofiary na wkład własny na prace elektrotechniczne. Bóg zapłać.
  2. Dzisiaj dzieci z III klasy przystąpią do I Komunii św. Uroczysta Msza św. o godz. 11.00. Polecam gorącej modlitwie Parafian te dzieci i ich rodziców.
  3. Zapraszam serdecznie na Nabożeństwa Majowe ku czci NMP codziennie po Mszach św. a w niedzielę po Mszy św. o godz. 11:00 (dziś wyjątkowo po Mszy św. o godz. 8:00)
  4. W poniedziałek będziemy obchodzili święto NMP Matki Kościoła, a w czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wieczystego Kapłana
  5. Za tydzień w niedzielę 27.05 o godz. 11:00 rocznica I Komunii św. Spowiedź dla dzieci obchodzących rocznicę w piątek od godziny 16:00
  6. Została zakończona inwentaryzacja cmentarza parafialnego. Cmentarz został podzielony na sektory, a każdy grób otrzymał osobny nr. Z posiadanych danych zostały utworzone nowe księgi cmentarne. Niestety w wielu miejscach brak jest danych o osobach, które opiekują się grobami. Bardzo proszę aby zgłaszać się do biura parafialnego w celu uzupełnienia koniecznych danych. Jednocześnie przypominam o obowiązku uiszczenia opłaty za grób po upływie 20 lat od pochówku.
  7. Trwa zbiórka środków na wkład własny w ramach realizowanego już projektu na prace elektrotechniczne w naszym kościele. Prace te obejmą część instalacji elektrycznej (w tym ogrzewanie naszego kościoła), instalację antywłamaniową i przeciwpożarową. Ofiary na ten cel można wpłacać przez specjalną aplikację na naszej stronie internetowej www.parafiaslesin.pl , bezpośrednio na konto parafii (nr na stronie internetowej Parafii), albo osobiście w biurze parafialnym. Bóg zapłać za wszelką pomoc.
  8. Po Mszy św. można nabyć Przewodnik Katolicki.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.