6.05.2018r. VI Niedziela Wielkanocna

 1. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu przy kościele i plebanii i ścięcie trawy. Dziękuję za pomoc, życzliwość i ofiary na rzecz parafii, a także za ofiary na wkład własny na prace elektrotechniczne. Bóg zapłać.
 2. Na ręce Prezesa Rolniczej Spółdzielni Produkcyjnej w Kazinie p. Jana Bolewskiego oraz p. Marka Cholewińskiego i Grzegorza Zyry składam serdecznie podziękowania za uporządkowanie cmentarza parafialnego.
 3. Serdecznie dziękuję p. Joannie Pochowskiej z odnowienie figury św. Antoniego w Kazinie.
 4. Zapraszam serdecznie na Nabożeństwa Majowe ku czci NMP w dni powszednie po Mszach św. a w niedzielę po Mszy św. o godz. 11:00
 5. W wtorek uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.
 6. W środę po Mszy św. Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy razem z Nabożeństwem Majowym.
 7. W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
 8. I Komunia w naszej parafii będzie 20 maja o godz. 11:00. Sprzątanie kościoła przed I Komunią św. w czwartek 17.05 o godz. 16:00. Spowiedź dzieci w piątek 18.05. o godz. 18:00. Jednocześnie proszę aby osoby, które zwykle uczestniczą we Mszy o godz. 11:00, a nie są związane z dziećmi, które będą przystępowały do I Komunii św. tego dnia uczestniczyły we Mszy św. o innej godzinie.
 9. Rocznica I Komunii św. w niedzielę 27.05. o godz. 11:00
 10. Została zakończona inwentaryzacja cmentarza parafialnego. Cmentarz został podzielony na sektory, a każdy grób otrzymał osobny nr. Z posiadanych danych zostały utworzone nowe księgi cmentarne. Niestety w wielu miejscach brak jest danych o osobach, które opiekują się grobami. Bardzo proszę aby zgłaszać się do biura parafialnego w celu uzupełnienia koniecznych danych. Jednocześnie przypominam o obowiązku uiszczenia opłaty za grób po upływie 20 lat od pochówku.
 11. Dzieci po Mszy św. odbierają ulotkę Ziarno. Dzieci z klas III odbierają Mapę Podróży na maj.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.