29.04.2018r. V Niedziela Wielkanocna

 1. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu przy kościele i plebanii. Dziękuję za pomoc, życzliwość i ofiary na rzecz parafii, a także za ofiary na wkład własny na prace elektrotechniczne. Bóg zapłać. We wtorek w wspomnienie liturgiczne św. Józefa, rzemieślnika,  o godz. 7:30 zostanie odprawiona Msza św. w intencji wszystkich Ofiarodawców i Dobroczyńców naszej parafii.
 2. W piątek gościliśmy w naszej parafii p. dr Tomasza Terlikowskiego. Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc w przygotowaniu tego spotkania i udział w samym spotkaniu. 
 3. Od środy po  każdej Mszy św. w dni powszednie, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 Nabożeństwa Majowe ku czci NMP.
 4. W środę o godz. 16:30 różaniec w intencji zmarłych polecanych w wymieniankach rocznych, a o godz. 17:00 Msza w ich intencji. Po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. 
 5. W czwartek Uroczystość NMP, Królowej Polski, głównej patronki Polski i Święto Konstytucji Trzeciego Maja. Msze św. wg porządku niedzielnego. O godz. 11:00 Msza św. w intencji Ojczyzny. 
 6. W pierwszy piątek miesiąca od godz. 8:00 odwiedzę chorych z Komunią św. Od godz. 16:00 wystawienie Najśw. Sakramentu i możliwość spowiedzi. O godz. 16:45 nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa. O godz. 17:00 Msza św. o Boże błogosławieństwo i opiekę NMP i św. Floriana dla Strażaków i ich rodzin. 
 7. W  sobotę. po Mszy św. wieczornej Różaniec św.,  spotkanie Żywego Różańca i wymiana tajemnic. 
 8. Została zakończona inwentaryzacja cmentarza parafialnego. Cmentarz został podzielony na sektory, a każdy grób otrzymał osobny nr. Z posiadanych danych zostały utworzone nowe księgi cmentarne. Niestety w wielu miejscach brak jest danych o osobach, które opiekują się grobami. Bardzo proszę  aby zgłaszać się do biura parafialnego w celu uzupełnienia koniecznych danych. Jednocześnie przypominam o obowiązku uiszczenia opłaty za grób po upływie 20 lat od pochówku. 
 9. We wtorek i czwartek biuro parafialne będzie nieczynne. 
 10. 10.Dzieci po Mszy św. odbierają ulotkę Ziarno. 
 11. Polecam gorąco prasę katolicką. Do nabycia najnowszy nr Przewodnika Katolickiego.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.