22.04.2018r. IV Niedziela Wielkanocna

  1. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za sprzątanie terenu przy kościele i plebanii. Dziękuję za pomoc, życzliwość i ofiary na rzecz parafii złożone w III niedzielę miesiąca na prace remontowe i konserwatorskie naszego kościoła, a także za ofiary na wkład własny na prace elektrotechniczne. Bóg zapłać.
  2. Dzisiaj w Niedzielę Dobrego Pasterza pod hasłem „Słuchać, rozeznawać, żyć powołaniem Pana”, rozpoczyna się w Kościele tydzień modlitw o nowe powołania do służby Bożej. Intencję tę polecam całej wspólnocie parafialnej.
  3. W poniedziałek będziemy obchodzili uroczystość św. Wojciecha Biskupa i Męczennika, Patrona Polski. W środę święto św. Marka, Ewangelisty.
  4. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. Zapraszam serdecznie na spotkanie z p. dr Tomaszem Terlikowskim, który opowie nam o Słudze Bożym Wenantym Katarzyńcu, przyjacielu św. Maksymiliana Kolbego, nazywanym „polskim Szarbelem”. Spotkanie odbędzie się w piątek 27.04. o godz. 18:00 w Wiejskim Domu Kultury.
  6. Została zakończona inwentaryzacja cmentarza parafialnego. Cmentarz został podzielony na sektory, a każdy grób otrzymał osobny nr. Z posiadanych danych zostały utworzone nowe księgi cmentarne. Niestety w wielu miejscach brak jest danych o osobach, które opiekują się grobami. Bardzo proszę aby zgłaszać się do biura parafialnego w celu uzupełnienia koniecznych danych. Jednocześnie przypominam o obowiązku uiszczenia opłaty za grób po upływie 20 lat od pochówku.
  7. W sobotę od godz. 10:00 będziemy porządkowali nasz cmentarz parafialny. Zapraszam do pomocy wszystkich, którzy czują się na siłach.
  8. Dzieci po Mszy św. odbierają ulotkę Ziarno.
  9. Polecam gorąco prasę katolicką. Do nabycia najnowszy nr Przewodnika Katolickiego z modlitewnikiem w cenie 6 zł.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.