15.04.2018r. III Niedziela Wielkanocna

  1. Bardzo serdecznie dziękuję, za sprzątanie kościoła i kaplicy w Minikowie, za porządkowanie terenu przy kościele i plebanii. Dziękuję za pomoc, życzliwość i ofiary na rzecz parafii złożone dzisiaj, w III niedzielę miesiąca na prace remontowe i konserwatorskie naszego kościoła.
  2. Została zakończona inwentaryzacja cmentarza parafialnego. Cmentarz został podzielony na sektory, a każdy grób otrzymał osobny nr. Z posiadanych danych zostały utworzone nowe księgi cmentarne. Niestety w wielu miejscach brak jest danych o osobach, które opiekują się grobami. Bardzo proszę aby zgłaszać się do biura parafialnego w celu uzupełnienia koniecznych danych. Jednocześnie przypominam o obowiązku uiszczenia opłaty za grób po upływie 20 lat od pochówku.
  3. Biuro parafialne czynne jest bezpośrednio po Mszach św. od poniedziałku do piątku.
  4. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. Trwa zbiórka środków na wkład własny w ramach realizowanego już projektu na prace elektrotechniczne w naszym kościele. Prace te obejmą część instalacji elektrycznej (w tym ogrzewanie naszego kościoła), instalację antywłamaniową i przeciwpożarową. Ofiary na ten cel można wpłacać przez specjalną aplikację na naszej stronie internetowej www.parafiaslesin.pl , bezpośrednio na konto parafii (nr na stronie internetowej Parafii), albo osobiście w biurze parafialnym. Bóg zapłać za wszelką pomoc.
  6. Dzieci po Mszy św. odbierają ulotkę Ziarno.
  7. Polecam gorąco prasę katolicką. Do nabycia najnowszy nr Przewodnika Katolickiego
  8. Zapraszam serdecznie na spotkanie z p. dr Tomaszem Terlikowskim, który opowie nam o Słudze Bożym Wenantym Katarzyńcu, przyjacielu św. Maksymiliana Kolbego, nazywanym „polskim Szarbelem”. Spotkanie odbędzie się w piątek 27.04. o godz. 18:00 w Wiejskim Domu Kultury.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.