18.03.2018r. V Niedziela Wielkiego Postu

 1. Bardzo dziękuję za udział w Rekolekcjach Parafialnych. Dziękuję za pomoc w organizacji rekolekcji w szkole. Bóg zapłać!
 2. Dziękuję za sprzątanie naszego kościoła, za sprzątanie kaplicy w Minikowie, za pomoc, życzliwość.
 3. Dziś w III niedzielę miesiąca serdecznie dziękuję za ofiary na prace remontowe i konserwatorskie naszego kościoła. W poniedziałek o godz. 10.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji wszystkich ofiarodawców i dobrodziejów naszego kościoła.
 4. W tym tygodniu zostały przywiezione po konserwacji i renowacji: krzyż ołtarzowy, klęcznik i szafa z zakrystii. W najbliższych dniach pani konserwator przywiezie także pięknie odnowiony paschał.
 5. Trwa zbiórka środków na wkład własny w ramach realizowanego już projektu na prace elektrotechniczne w naszym kościele. Prace te obejmą część instalacji elektrycznej (w tym ogrzewanie naszego kościoła), instalację antywłamaniową i przeciwpożarową. Ofiary na ten cel można wpłacać przez specjalną aplikację na naszej stronie internetowej www.parafiaslesin.pl , bezpośrednio na konto parafii (nr na stronie internetowej Parafii), albo osobiście w biurze parafialnym. Bóg zapłać za wszelką pomoc.
 6. W poniedziałek Uroczystość św. Józefa. Msze św. o godz. 10.00 i 17:00.
 7. Spowiedź św. przed Wielkanocą w poniedziałek wg. następującego planu: od 10.30-12.00 (Minikowo, Ślesin), 15.30-17.00 (Minikowo, Ślesin) i 19.00-20.00 (Ślesin)
 8. Za tydzień przypada Niedziela Palmowa, którą rozpoczniemy Wielki Tydzień. W czasie każdej Mszy św. poświęcenie palm, a przed Mszą św. o godz. 11.00 procesja z palmami wokół kościoła.
 9. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele Wielkiego Postu o godz 15:00. Ofiary zbierane podczas Gorzkich Żali przeznaczone są na kwiaty do Grobu Pańskiego.
 10. Dzieci po Mszy św. odbierają ulotkę Ziarno.
 11. Polecam  prasę katolicką. Do nabycia najnowszy nr Przewodnika Katolickiego.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.