11.03.2018r. IV Niedziela Wielkiego Postu

  1. Witamy w naszej Parafii ks. prof. Mirosława Gogolika, naszego rekolekcjonistę. Cieszymy się z obecności Księdza w naszej wspólnocie i bardzo dziękujemy, że pomimo wielu obowiązków znalazł Ksiądz czas aby wygłosić dla nas rekolekcje. Ze swojej strony otaczamy Księdza modlitwą.
  2. W trakcie rekolekcji od poniedziałku do środy Msze św. o godz. 18:00. W poniedziałek i wtorek po Mszy św. w salce parafialnej konferencje Ks. Rekolekcjonisty. W poniedziałek na tamat „Zagrożenia i wpływ nowych technologii na rozwój dziecka”, a we wtorek na temat „ABC komunikacji w rodzinie”. W trakcie rekolekcji możliwość skorzystania ze spowiedzi od godz. 17.30.
  3. Rekolekcje dla dzieci w naszej szkole od poniedziałku do środy od godziny 9:00 do 11.45. Bardzo proszę rodziców aby dopilnowali obecności dzieci na rekolekcjach.
  4. Dziękuję za sprzątanie naszego kościoła, za sprzątanie kaplicy w Minikowie, za pomoc, życzliwość i wszelkie złożone ofiary. Dziękuję p. Anatolowi Waleckiemu za porządkowanie ogrodu przy plebanii.
  5. Trwa zbiórka środków na wkład własny w ramach realizowanego już projektu na prace elektrotechniczne w naszym kościele. Prace te obejmą część instalacji elektrycznej (w tym ogrzewanie naszego kościoła), instalację antywłamaniową i przeciwpożarową. Ofiary na ten cel można wpłacać przez specjalną aplikację na naszej stronie internetowej www.parafiaslesin.pl , bezpośrednio na konto parafii (nr na stronie internetowej Parafii), albo osobiście w biurze parafialnym. Bóg zapłać za wszelką pomoc.
  6. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele Wielkiego Postu o godz 15:00. Kazania pasyjne głosi ks. Robert Lewandowski, wikariusz parafii p.w. św. Wawrzyńca w Nakle nad Notecią. Ofiary zbierane podczas Gorzkich Żali przeznaczone są na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  7. Spowiedź parafialna przed Wielkanocą obędzie się 19.03. Jest także możliwość spowiedzi przed każdą Mszą św. i w czasie Gorzkich Żali w niedziele.
  8. Dzieci po Mszy św. odbierają ulotkę Ziarno. Dzieci z klas III odbierają Mapę Podróży na marzec.
  9. Polecamy gorąco prasę katolicką. Do nabycia najnowszy nr Przewodnika Katolickiego.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.