25.02.2018 r. II Niedziela Wielkiego Postu

  1. Dziękuję za sprzątanie naszego kościoła, za sprzątanie kaplicy w Minikowie, za pomoc, życzliwość i złożone tydzień temu ofiary na remont naszego kościoła.
  2. Dziś w II Niedzielę Wielkiego Postu po Mszach św. w ramach jałmużny wielkopostnej zbiórka do puszek na misje. Bóg zapłać.
  3. Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży organizuje wyjazd na 34. Światowe Dni Młodzieży w Panamie, który odbędzie się w dniach 15-29 stycznia 2019 r.  Szczegółowe informacje u ks. Proboszcza.
  4. Ze względy na niską temperaturę od poniedziałku do czwartku Msze św. w salce na plebanii.
  5. W I czwartek miesiąca modlimy się o nowe i święte powołania do Służby Bożej w Kościele.
  6. W I piątek miesiąca od godziny 8:00 odwiedzę chorych z Najświętszym Sakramentem. Od godziny 15:00 możliwość spowiedzi w salce na plebanii. O 16:45 w kościele wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo do NSPJ. O 17:00 Msza św. a po niej nabożeństwo Drogi Krzyżowej.
  7. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele Wielkiego Postu o godz 15:00.  Kazania pasyjne  głosi ks. Robert Lewandowski, wikariusz parafii p.w. św. Wawrzyńca w Nakle nad Notecią. Ofiary zbierane podczas Gorzkich Żali przeznaczone są na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  8. Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii odbędą się od 11-14.03. Rekolekcje będzie głosił Ks. dr hab. Mirosław Gogolik, profesor UAM w Poznaniu.
  9. Spowiedź parafialna przed Wielkanocą obędzie się 19.03. Jest także możliwość spowiedzi przed każdą Mszą św. i w czasie Gorzkich Żali w niedziele.
  10. W niedzielę 4 marca  odbędzie się  w naszej parafii loteria fantowa  na świetlicę „Kącik”. Będzie też można zakupić kartki wielkanocne zrobione przez dzieci, oraz ozdobę wielkanocną za dobrowolną ofiarę. Akcja przeprowadzona przez Siostry Miłosierdzia św.Wincentego a Paulo. Cegiełki w cenie 4 złote będzie można zakupić w tym samym dniu, a następnie po wylosowaniu numeru odebrać fanty. Dochód z tej akcji przeznaczony jest na potrzeby  świetlicy i na wakacyjny wyjazd „Wakacje z Bogiem” .Dziękujemy za otwarte serce.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.